Захисне Скло Remax Plus для iPhone 7 Plus Magic Glass 0.2 мм

Опис товару

Опис товару Захисне Скло Remax Plus для iPhone 7 Plus Magic Glass 0.2 мм

"Олеофобне покриття" - більшість відвідувачів цього сайту думає, що це соус яким покривають качку перед запіканням. Але ні! Це шар речовини, що нанесена на Захисне Скло Remax для iPhone 7 Plus і таким чином захищає мобільний телефон від бруду та відбитків пальців на дисплеї. Подібними якостями також володіють захисні плівки.

Таке скло добре загартовують, таким чином збільшується його показник міцності, що в даному випадку складає 9H. Якщо братись детальніше, то кілька шарів різної густини скляного матеріалу нагріваються у спеціальній печі до 680 °C, після чого різко охолоджується і це формує зовсім новий вид скла. Якщо товщина захисного скла Remax і складає всього 0.2 мм, проте воно все рівно міцніше за звичайне скло, навіть якщо його товщина становитиме 0.33 мм.

Це прозвучить як божевілля, але як тільки ви поклеїте на дисплей захисне скло Remax, візьміть в руки ніж або монетку, та переконайтесь на власні очі, що на поверхні не лишитися жодної подряпини.

Додаткова інформація

Характеристики

Бренд Remax
Тип Захисне скло
Матеріал Загартоване скло
Сумісність iPhone 7 Plus
Твердість 9H
Товщина 0.2 мм
Розмір 5.5 "
Колір Прозорий
Призначення Для мобільних телефонів
Виробник Remax
Відгуки

Відгуки про Захисне Скло Remax Plus для iPhone 7 Plus Magic Glass 0.2 мм

(4)
Приехало!
Приехало!
Якість
Відгук Владимир / (Надіслано 21.02.2017)
Ответ на вопрос
Да. Стекло на рисунке соответствует стеклу Remax Plus для iPhone 7 Plus Magic Glass 0.2 мм Відгук Модератор / (Надіслано 06.12.2016)
Форма стекла
Форма и прорези такие же как на рисунке?
Якість
Відгук Игорь Серебряный / (Надіслано 06.12.2016)
Спасибо!
Спасибо большое!
Якість
Відгук Макс / (Надіслано 30.11.2016)