Захисне Скло для iPhone 5 Матове

Опис товару

Опис товару Захисне Скло для iPhone 5 Матове

Матовий колір
Матовий колір
Матове захисне скло для iPhone 5 має матовий колір і його не потрібно міняти кожного місяця як захисну плівку. Матовий колір не впливає на якість зображення, яскравість і тим більше чутливість дисплею.
Захисні якості
Захисні якості
Падіння і ненавмисні механічні удари, більше не створять проблем, адже захисне матове скло має фантастичні захисні властивості та характеристики.

У Вас не виникне труднощів як при поклейці так і при знятті скла з телефону. Сміливо носіть свій гаджет в кишені джинсів і не переживайте, що в'язка ключів подряпає дисплей. Надійне олеофобне покриття, забезпечить легкість усунення слідів від пальців, бруду та пилу.

Сьогодні стає зрозумілим, що захисне скло виконує не лише функцію захисту. Зовнішній вигляд грає не меншу роль, ось чому зараз виробники відомих брендів представляють до вибору такий широкий асортимент з різним дизайном на будь-який смак.

Існує багато противників, будь-якого додаткового захисту на екран. Головним аргументом виступає те, що рідний дисплей володіє всіма якостями захисного матового скла для iPhone і так виходить, що ви лише переплачуєте за нікому непотрібний кусок скляного матеріалу. В цьому є лише доля правди. Характеристики справді одинакові, але з часом стирається олеофобне покриття, що проявляється у появі відбитків пальців і характерного потемніння в місцях активного користування тачскріном. А в скільки обійдеться заміна рідного скла на нове? Тож всупереч всім противникам, можна сміливо заявити - скупий платить двічі!

В комплект входять:
  • Захисне матове скло для iPhone в тех.пакеті
  • Дві серветки(для вологого та сухого очищення)
Додаткова інформація

Характеристики

Тип Захисне скло
Матеріал Загартоване скло
Сумісність iPhone 5, iPhone 5S
Твердість 9H
Товщина 0.2 мм
Розмір 4 "
Колір Матовий
Призначення Для мобільних телефонів
Виробник Rest...
Відгуки

Відгуки про Захисне Скло для iPhone 5 Матове

(5)
Скло - понти!
Скло - це тільки понти, треба носити телефон в чохлі з товстого спіненого поліетилену, товщиною в 2 см. Тоді ним можна буде в футбол грати. Відгук Медвідь / (Надіслано 21.02.2017)
Відповідь на запитання
Віктор, якщо Ви наклеїте скло на тріснутий екран, то воно відклеїться, через те, що між ними не буде герметичності. Відгук Модератор / (Надіслано 21.02.2017)
тріщина на телефоні
будь ласка підкажіть! чи є сенс клеїти скло якщо на екрані вже є тріщина? Замовили скло, поки чекали, телефон впав екраном об кут тумбочки і з'явилася тріщина, дуже сумно!
Якість
Відгук Віктор / (Надіслано 21.02.2017)
Рекомендую всім
Матове краще за просте.
Якість
Відгук Михайло Посіпака / (Надіслано 23.12.2016)
Хочеш щось зробити добре - зроби сам
Купував колисть в торговому центрі, разом з поклейкою. Відклеїлись краї вже на третій день. Цього разу клеїв сам, і вже тиждень жодних проблем. Тепер цікаво чи це скло було не якісне чи у поклейщика руки з ж....
Якість
Відгук Стас / (Надіслано 15.11.2016)