Захисні плівки

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.

Сучасні телефони гарно виглядають та недешево коштують. Тому цілком логічним є те, що власник гаджету зі свого боку намагається зробити усе можливе, аби його телефон якомога довше зберігав естетичний вигляд та був захищеним від подряпин. У цьому дуже допомагають захисні плівки, основною метою котрих є вберегти пристрій від пошкоджень.

Як свідчить практика використання смартфонів, чи не найкраще їх захищають від подряпин наномембрани, котрі виготовлені з пластику. В асортименті нашого магазину ви можете побачити чимало таких плівок – як на телефон, так і на планшет. А якщо виникнуть проблеми з вибором, наші консультанти з радістю прийдуть на допомогу, коли ви звернетеся до них за вказаними телефонами.

Якими бувають захисні плівки?

Захисні плівки для телефонів класифікуються за типом. Вони можуть бути:

  • глянцевими;
  • матовими.

Глянцеві плівки є найбільш поширеними. Зазвичай їх обирають по тій причині, що вони мінімально впливають на якість зображення на екрані телефону. Щодо матових плівок, то вони теж мають свої переваги. Вони фактично не збирають на себе відбитки пальців, однак роблять зображення дещо зернистим.

Окрім плівок, поширеним також є захисне скло. Завдяки своїй більшій товщині воно надійніше захищає телефон від різноманітних пошкоджень.

Обираємо плівку з врахуванням діагоналі пристрою

Захисні плівки для телефону бувають різними. Вам варто обирати саме той варіант, розміри котрого відповідають діагоналі вашого смартфону. В характеристиках товарів, представлених у нашому асортименті, ви можете побачити, для телефонів з якою діагоналлю вони створені. Це суттєво спрощує пошук та дає вам можливість обрати саме те, що потрібно.

У чому переваги наномембран для телефонів?

Якщо ви звернули увагу на наш асортимент, то встигли побачити, що в якості захисних плівок здебільшого пропонуються наномембрани з пластику. Вони є чудовою альтернативою вартісному склу, а також не надто надійним звичайним плівкам. Запропоновані наномембрани допоможуть:

  • зберегти дисплей смартфону чи планшету в чистоті;
  • захистити пристрій від подряпин.

Завдяки цим плівкам на вашому гаджеті не буде накопичуватися бруд та залишатися відбитки пальців. Захисні плівки на смартфон, котрі є у нашому асортименті, легко протираються. Клеїти їх на телефон також доволі просто.

Наші переваги

Якщо вам потрібна захисна плівка для смартфону, вигідно її придбати можна в інтернет-магазині newcasey.com. Також в асортименті пропонується багато інших корисних товарів для смартфонів та планшетів. Серед них – чохли, батареї, зарядні пристрої, захисне скло. Якщо ви не можете визначитися з вибором, консультанти нашого магазину з радістю допоможуть, давши відповіді на всі ваші запитання, котрі стосуються продукції.

Серед додаткових переваг нашого обслуговування слід відзначити:

  • прийнятні ціни на продукцію;
  • можливість доставки по Україні за допомогою Нової Пошти;
  • широкий вибір товарів.

Бажаєте, щоб екран вашого телефону був захищений від подряпин? В такому разі зверніть увагу на наномембрани, які можна побачити серед нашого асортименту. Вони є недорогими та якісними.

При виникненні проблем з вибором зверніться до нашої служби підтримки та отримайте безкоштовну консультацію. Це допоможе правильно підібрати плівку саме для вашого смартфону чи планшету. Своїм клієнтам ми гарантуємо чимало переваг обслуговування, завдяки котрим ваше замовлення буде сформовано та відправлено в максимально короткі терміни.

newcasey.com – надійний помічник сучасних власників смартфонів та планшетів.

Читати далі →