Захисне скло

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 з 65

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 з 65

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Отже, Ви придбали новий телефон. Сучасний, з усіма аксесуарами, встановленими додатками, красивий та крутий. З моменту усвідомлення всієї крутості, на думку приходить остання річ: захист. Ви потратили багато часу, грошей і зусиль для вибору ідеального мобільного телефона. Тепер настав час подумати, як зберегти гаджет у хорошому стані. Ви точно мали чути про захисне скло для сенсорного дисплея, яке є просто ідеальним рішенням і купується за доступною ціною.

Нижче наведена інформація, що надасть загальні уявлення та розкаже яка користь від захисного скла.

захисне скло особливості

Процес загартовування захисного скла

Даний тип скла, що складається з трьох шарів, нагрівається до високої температури близької 680°C у спеціальній печі, після чого стрімко охолоджується. В таких екстримальних умовах, зовнішні шари зазнають стискання, а внутрішні - розтягу, що цілком міняє фізичні властивості і надають в'язкості. Такий матеріал є міцніший за звичайне скло у 9-ть разів. На наступному етапі наноситься нанотонкий шар олеофобного покриття, що служить відштовхувачем для жиру і забруднень, а також запобігає залишення слідів відбитків пальців. Фінальним акордом стає нанесення клейкої субстанції, що скріплює загартоване захисне скло з екраном телефона.

Який зиск від користування?

Придбаним захисним склом можна захистити телефон краще ніж захисною плівкою, завдяки більшій товщині та міцністю 9H по шкалі Мооса. При дотику, складається враження, що це рідний дисплей, радше ніж додаткове пристосування. Особливим атрибутом передачі натуральних кольорів є висока ступінь прозорості. Щодо процесу встановлення, то жодних проблем не має виникнути після ознайомлення з нашими інструкціями по наклеюванню захисного скла.

Яке скло собі обрати?

Якщо Ви хочете використовувати скло в дуеті з силіконовим чохлом, в такому разі вибирайте товщину, що не перевищує 0.2 мм, для збереження сумісності з різними типами панелей та накладок.

Ціна може бути як меншою за 100 грн, так і перевищувати позначку 500 грн, в залежності від товщини та дизайну.

Броньоване скло для телефону має три види країв. 2D - найпопулярніший його представник, що виділяється простою формою та не великою ціною. 2.5D - відрізняється тим, що користувачу набагато приємніше проводити пальцями по краях телефона, так-як краї відшліфовані та заокруглені. 3D - застосовуєть для телефонів з нестандартною формою екрану, наприклад: Samsung S6 Edge. 3D скло також відрізняється у методі наклеювання, що є трохи складнішим за звичайний спосіб.

Купіть найкращий для себе варіант за допомогою блоку фільтрів та добре складених описів товарів.

Читати далі →