Навушники

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

22 шт.

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

22 шт.

Якщо ви читаєте ці слова з комп'ютера або смартфону, то існує велика вірогідність того, що в цей момент, ви користуєтесь навушниками для телефона.

Відвідати сучасний офіс, означає пройтися по кімнаті де грають десятки музичних композицій і при цьому не почути жодної з них. Більша частина молодих працівників, котрі прослуховують музику в навушниках для телефонів, переконана, що це збільшує продуктивність праці. Після проведеня соціальних опитувань, можна з впевненністю заявити - музика робить нас кращими, продуктивнішими і щасливішими.

Тріумф навушників в тому, що вони створюють простір для усамітнення

Вчені доказують, що ми заповнені ним. Прослуховування музики пригальмовує інші відчуття, не залежно від того, пісня зі словами, чи без них. Вчені з Тайваню дізнались - лірична пісня понижує здатність концентруватись у студентів, а інше дослідження виявило, що композиція зі словами, негативно впливає на здатність висловлювати думки. Якби це іронічно не звучало - тиша є найкращим засобом для збільшення продуктивності і досі являється стимулом для комфортної роботи.

Якщо вони такі погані, чому всі їх вдягають?

З комерційної точки зору, пояснення цьому просте. У приміщені, де працює одночасно велика кількість людей, немає місця для куточка в якому кожен індивідуальний працівник міг би себе спокійно почувати. Тому для компаній є важливим купити навушники для телефонів, щоб створити такого собі кокона звуку, для кожного робітника, адже медично доказано, музика розслабляє, підвищує настрій, понижує артеріальний тиск та знижує відчуття тривоги. Таким чином, у середовищі де практично неможливо сконцентруватись, навушники створюють простір для усамітнення.

Окрім звичайних навушників для телефона, котрі дають можливість лише працювати вухами, існують ще гарнітури та навушники з мікрофоном. Основною метою яких є забезпечення комунікації між людьми. Дані засоби значною мірою полегшують життя і користуються не малою популярністю у світі комп'ютерних ігор, при цьому придбати їх через інтернет не складає проблем. Сьогодні складно уявити геймера, який не користується навушниками з мікрофоном. Страшно згадувати, наскільки небезпечним було кермування автівкою без сучасної гарнітури.

Якщо купити гарнітуру або навушники з мікрофоном, можна отримати наступні можливості:

  • руки стають вільними і можуть виконувати будь-які завдання;
  • спілкування стає набагато комфортнішим;
  • прослуховування аудіозаписів, музики та дзвінків;

Не женіться за останніми трендами і вибирайте тільки ті товари, що вам дійсно потрібні.

Читати далі →