Дата кабелі

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 з 35

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 з 35

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

USB не є призначеним лиш для тих портативних пристроїв, що зберігають інформацію. Абривіатура USB розшифровується як "Універсальна Послідовна Шина" - що являється стандартом для всіх послідовних шин. Головним чином її розробка викликана прагненням з'єднати багато периферійних пристроїв в один тип роз'ємів та надати високу швидкість підключення без перезавантаження. Наступною особливістю являється здатність постачати живлення пристроям. Наприклад: iPad, iPhone, смартфон, фотоапарат і т.д.

Досягнувши широкого розповсюдження серед мас, дата кабелі виконали конструкторські цілі, що вбачали в собі стандартизацію з'єднання периферійних пристроїв. Сьогодні це стандарт, який присутній у майже всіх видах електроніки.

Як працює USB - micro USB кабель?

Мабуть ви задаєте собі такі питання - "Яким чином передаються дані через USB - micro USB або USB - mini USB? Звідки мій гаджет знає коли дата кабель під'єднаний?".
Як тільки мобільний пристрій вмикається, відбувається сканування всіх існуючих USB портів і присвоєння їм відповідних адрес. Такий процес називається "перенумерація". Паралельно перенумерації, мобільний пристрій фіксує тип даних, що транспортуватиметься.

Існує три різних типи інформації для переміщення:

  1. переривання - цей тип даних відноситься до пристроїв, що відправляють невеликий об'єм інформації гаджету. Прикладом можуть бути, портативна клавіатура, селфі-палка.
  2. масив даних - використовується для транспортування великої маси інформації, котра відправляється пакетами по 64 байт та в кінці проходить перевірку. Приклади: перенесення відео з відеокамери або флешки на телефон, синхронізація планшета зі стаціонарним комп'ютером.
  3. ізохронний - застосовується у випадках, синхронізації потоку даних у режимі реального часу, причому перевірка потоку не відбувається. Навушники і портативна колонка є класичними прикладами.

Які типи usb дата кабелів можна купити?

USB - micro USB

USB - micro USB впроваджений як стандартний кабель для телефонів,планшетів та інших пристроїв, практично усіма виробниками крім Apple. Це дозволяє заряджати одним кабелем широкий ряд гаджетів.

USB - mini USB

USB - mini USB найчастіше використовується в відеокамерах та фотоапаратах. Цей тип вважається рідкісним і купити його досить проблематично. В комплекті часто поставляється ферітовий фільтр для поглинання високочастотних перешкод.

В нашому інтернет-магазині мобільних прибамбасів, також можна придбати перехідники, музичні кабелі AUX, HDMI, Apple 30-Pin, Apple Lightning.
Виберіть для себе найкращий продукт, проконсультувавшись з нашими досвідченими менеджерами.

Читати далі →