Панелі

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

22 шт.

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

22 шт.

Сучасні смартфони коштують недешево. Тому цілком логічним є бажання власника телефону захистити свій гаджет, аби він якомога довше міг прослужити. Механічні пошкодження, бруд та пил – далеко не повний перелік факторів, котрі можуть негативно позначитися на функціонуванні телефону, а також його зовнішньому вигляді. Саме тому доцільно докласти зусилля до вибору якісної захисної панелі, котра вбереже пристрій від передчасного виходу з ладу.

Силіконові панелі на смартфон у магазині newcasey.com

Якщо ви шукаєте надійну панель для смартфону, придбати її можна в нашому інтернет-магазині. До вашого вибору пропонується чимало варіантів цього товару у різних кольорах, аби ви могли купити саме ту модифікацію, котра влаштує не лише за своїми практичними характеристиками, а й за естетичними.

Серед переваг силіконових панелей для смартфонів варто відзначити наступні:

  • якісне виконання захисної функції, завдяки якій телефон можна вберегти від механічних пошкоджень;
  • невелика вага, котра дозволяє панелі не обтяжувати телефон;
  • практичність, завдяки якій вам не доведеться знімати захисну панель під час користування своїм гаджетом;
  • естетичність, яка дає змогу використовувати силіконову панель не лише в якості захисту для гаджета, а й у ролі стильного аксесуару, здатного стати окрасою пристрою.

Серед нашого асортименту ви можете побачити панелі з силікону для різних модифікацій мобільних гаджетів.

Силіконові панелі – надійний захист телефону

Силікон володіє деякими особливостями, котрі вигідно відрізняють його від інших матеріалів. Перш за все, він є достатньо товстим, але водночас – м’яким. Така панель цупко прилягає до телефону й захищає його від пошкоджень та забруднення. Цим силіконовий виріб суттєво відрізняється від пластикового, який, в силу своєї жорсткості, не запобігає накопиченню бруду на телефоні.

Також силіконові панелі вигідніші за пластикові з точки зору безпеки телефону при падінні. Якщо гаджет невдало падає, пластиковий чохол може тріснути чи навіть розлетітися на друзки. На відміну від нього, силіконова панель володіє чудовою здатністю до амортизації під час падіння пристрою. Звісно, це не означає, що вона захистить телефон на усі 100%, проте у порівнянні з пластиком силікон дійсно показує значно кращі захисні властивості.

Силіконові панелі для телефону, котрі ви можете побачити у нашому магазині, є якісними, надійними та приємними на дотик. Вони виготовлені з якісного силікону, який може прослужити досить довго.

Якщо ви бажаєте, аби колір телефону не маскувався за чохлом, то можете придбати прозорий варіант цього товару. Якщо ж ви хочете виділити гаджет іншим кольором та придбати яскравий аксесуар, зверніть увагу на червоні панелі. Прихильників класичного стилю та спокійних відтінків можуть зацікавити варіанти силіконових чохлів, виконаних у чорних, сірих та коричневих кольорах. Актуальними також є кавові відтінки в оформленні силіконових панелей. У нас в асортименті представлені такі варіанти.

Зважаючи на різноманіття кольорових рішень в оформленні чохлів, ви зможете придбати саме той товар, котрий найбільше припаде до вподоби.

Додаткові переваги від newcasey.com

Інтернет-магазин newcasey.com, пропонуючи клієнтам надійні та якісні силіконові панелі для смартфонів, забезпечує чимало переваг сервісу. Серед них:

  • широкий асортимент не лише панелей, а й зарядних пристроїв, захисних плівок та інших аксесуарів для телефонів;
  • доставка по Україні за посередництвом Нової Пошти;
  • прийнятні ціни.

У newcasey.com ви зможете обрати якісні силіконові панелі та інші товари.

Читати далі →