Акумулятори для телефонів

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 з 206

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. ...
 4. 9

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 з 206

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. ...
 4. 9

Як обрати батарею для мобільного телефона?

Сучасні цифрові технології дозволяють розробляти та виготовляти мобільні телефони, котрі за своїм функціоналом нагадують комп’ютер. За допомогою цих гаджетів зручно не лише телефонувати, а й виконувати інші функції, які можуть бути корисними для ведення бізнесу чи розваг. При постійному використанні мобільного телефону часто виникають незручності під час розряджання батареї. Дуже часто АКБ виходить з ладу через зменшення ресурсу пристрою. Тому важливо мати під рукою новий акумулятор, який допоможе врятувати ситуацію. Це буде оптимальним варіантом для подорожі. Але й на щодень важливо розуміти, що АКБ телефону є справді якісною та довго зберігає ресурс.

Як вибирати акумулятори для телефонів?

Телефонні батареї найчастіше виходять з ладу через неправильну експлуатацію. В більшості випадків відновити працездатність АКБ неможливо. Тому власнику гаджета нічого не залишається, окрім придбання нового акумулятора.

Щоб купити батарею для телефона і бути впевненими в високій якості придбаного товару, потрібно:

 • ознайомитись з датою виготовлення АКБ. Якщо термін більший року, варто відмовитись від купівлі;
 • перевірити сумісність з вашим мобільним пристроєм. Якщо ви бажаєте придбати акумулятор з більшою потужністю, ніж встановлено заводом-виробником, цьому пункту потрібно приділити особливу увагу;
 • надавати перевагу продукції, котра виготовляється виробником мобільного телефону.

Купуючи АКБ для мобільного пристрою, варто звернути увагу на виробника батареї. Дуже багато компаній випускають універсальні акумулятори, котрі підходять для використання у різних модифікаціях смартфонів та звичайних телефонів. В результаті користування підробками можна повністю вивести з ладу гаджет. А це тягне за собою додаткові витрати чималих розмірів. Тож звертайте увагу на те, чи є батарея оригінальною.

Який тип АКБ краще придбати?

Батареї для мобільних пристроїв діляться на наступні види:

 • нікель-кадмієві – відмінний варіант для використання в різних температурних режимах (в тому числі і при мінусових температурах);
 • нікель-металгідгидні – відрізняються від попереднього варіанту більшим об’ємом заряду, але гіршими показниками циклів розрядки та зарядки;
 • літій-іонні (li-on-батареї) – при однакових розмірах з попередніми типами акумуляторів, вони мають вдвічі більший об’єм, невисоку токсичність та низький рівень саморозрядження;
 • літій-полімерні – мають високу щільність і дуже компактні габарити. Цей вид АКБ тільки з’являється на українському ринку мобільних пристроїв. Тому популярності та затребуваності серед користувачів ще не отримав.

Оптимальнім варіантом для придбання АКБ мобільного телефону є li-on-батареї. Акумулятори цього типу дуже швидко заряджаються та мають низьку здатність до саморозрядження. Цей показник рідко досягає позначки 1% за добу.

Як купити батарею до телефона через мережу Інтернет?

АКБ для телефонів є дуже популярним та затребуваним товаром серед користувачів стільникових мереж. Тому з придбанням цього пристрою проблем практично не виникає. Достатньо лише визначити потрібні параметри та робочі характеристики акумулятора й здійснити покупку.

Наступним кроком при купівлі є визначення з вартістю пристрою. В стаціонарних магазинах мобільних аксесуарів часто завищують ціни на товари. Це обумовлено тим, що потрібно сплачувати багато видатків на якісне утримання торгового підприємства.

Суттєво зекономити кошти можна. Для цього потрібно зробити покупку через інтернет-магазин. В даному випадку власники торгових точок не сплачують великі суми на утримання приміщень та персоналу магазину. Отже, товари на віртуальних полицях пропонуються користувачам по реальній та не завищеній вартості.

Можливість купити акумулятори для телефонів в інтернет-магазині «NEWCASEY»

Потрібна якісна батарея для вашого гаджету? Тоді вам варто відвідати онлайн-магазин «NEWCASEY». В нашому асортименті присутня дуже велика кількість АКБ до стільникових телефонів від таких виробників, як:

 • Самсунг;
 • Нокіа;
 • Номі;
 • Леново та інших

Серед переваг, котрими ми забезпечуємо клієнтів, варто відзначити:

 • невисокий рівень цін. Купити батарею для телефона в нашому магазині може кожен зацікавлений користувач;
 • великий вибір товарів. Ми готові запропонувати АКБ практично до всіх модифікацій мобільних гаджетів від затребуваних брендів;
 • висока якість акумуляторів від різних виробників з усього світу;
 • розповсюдження гарантії на усі товари, котрі є в наявності на нашому сайті;
 • надання професійних консультацій від менеджерів магазину. З їх допомогою можна підібрати якісні акумулятори для телефонів різних модифікацій;
 • оперативність оформлення замовлення;
 • зручні способи оплати;
 • доставка купленого в нас товару по всій Україні за допомогою служби транспортних перевезень «Нова пошта».

Онлайн-магазин «NEWCASEY» – це можливість придбати високоякісну батарею до стільникового телефону за неймовірно вигідною ціною!

Читати далі →