Загартоване захисне скло для телефона чи заміна дисплея?

08.01.2017

Чи Ви коли-небудь були настільки вправним з мобільним телефоном, як медвідь з фореллю перед водоспадом? Я був - хоча, скоріш я лише так думав, перш ніж розбив екран телефона об підлогу пів року назад. Я сказав собі - "Рано чи пізно, це мало статись, граний ти в дупу Коперфільд!". Своїм шостим айфоном користуюсь дуже давно, ще з 2016 року, року встановлення Україною безвізового режиму з Європою. Як хтось вже міг здогадатися, одна частина попереднього речення явно нафантазована :)

При падінні, як правило, телефон приземляється на свій чохол. Цього разу, планети явно вишикувались таким чином, щоб мій екран таки побачив світло в кінці тунелю.

Заміна розбитого дисплея дороге задоволення, але на щастя, здобуті навики виживання у випусках телевізійного шоу "Вижити за будь-яку ціну", дали мені змогу відмовитись від туалетного паперу, м'яса та кока-коли на наступних 6 місяців. В наслідок чого я знову став цінною коміркою суспільства.

Чесно сказати, я ніколи не зациклювався на захисних властивостях чохлів та накладок, дизайн був головним критерієм при виборі сія прибамбасів. Аналогічно й не було зеленого поняття при виборі захисного скла для телефонів, навіть найдешевше краще ніж нічого. І цей на перший погляд дешевий кусок скла, врятував моє "золотце" від інтиму зі сміттєвим баком.

Тріснуте захисне скло на iPhone 6

Як видно на фотографії, власник 6-го айфона не випускає з рук можливостей, надати своєму телефону унікальних дизайнерських штрихів, та й торкаючись теми рук, можна з твердістю заявити, що вони ростуть не з вух каракатиці. Після двох морально виснажливих тижнів, я все-таки відклеїв цю скляну гордість і на мій подив, на дисплеї не було жодних подряпин чи слідів від ударів.

iPhone 6 після зняття захисного скла

На цей раз я не став придумувати велосипед і шукати дороге захисне скло і купив загартоване захисне скло Remax для телефона за 75 грн. Ознайомитись можна натиснувши на посилання.

Захисне скло буває різних видів. Мій підхід до вибору не раджу брати за основу, бо кожен користується своїм телефоном по різному, а я просто лінивий. Якщо Ви вже придбали собі скло і хочете навчитись його встановлювати, то рекомендую прочитати статтю про те як наклеїти захисне скло на телефон.

Автор: Гарібальді

Коментарі (3)
Панас Звозда
, 08.01.2017
Гарібальді? Це персонаж з мультфільма якогось?
Міша
, 08.01.2017
Безвізу ніколи не буде(
Вова
, 09.01.2017
З Бером Гріллзом аж просльозився))) хто пам'ятає, років 10-ть назад він був іконою для підкорювачів гір та просто мандрівників)
Залишити коментар
 • (не буде відображатись)
  Як Вам стаття?
  1 1 зірка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

* Обов'язкові поля

« Повернутись