Samsung починає роботу над поширенням 7-ї версіі Android Nougat для Galaxy S7 та Galaxy S7 edge

19.01.2017

Слідуючи результатам довгих тижнів тестувань, 17 січня 2017 року*, Samsung починає роботу над поширенням 7-ї версіі Android Nougat для Galaxy S7 та Galaxy S7 edge. Багатообіцяюче оновлення включатиме більшу швидкість скачування додатків та їх оновлення, а такаж багато нових цікавих можливостей, про деякі з них йтиметься нижче у статті.

Показники потужності нової 7-ї версіі Android Nougat для Galaxy S7 та Galaxy S7 edge у режимі роботи

Чотири доступних режими роботи

Кожен користувач продукції від компанії Samsung, по своєму унікальний і спеціально для них розроблено чотири режими роботи. Оптимізований режим для прикладу, продовжує життя акумуляторній батареї та підвищує швидкодію, що корисно для повсякденного користування. Ігровий режим надає корисні функції налаштування ігор та їх запуску. Режим розваг покращує якість звуку у навушниках та якість картинок. І нарешті, режим високої продуктивності, надає максимально високі налаштування для повної насолоди користування мобільного телефона.

До п'яти вікон за один раз

Покращений візуальний контролер тепер дозволить простіше пристосувати розмір екрану в режимі перегляду розділення вкладок. Також нова функція випадаючого вікна, підтримує до 5-ти відкритих вкладок водночас і в сумі з режимом перегляду розділення вкладок в той самий час дає доступ для користування 7-ма додатками на раз.

Сповіщення та панель управління

Навігація по панелі управління стала спрощеною за рахунок: видалення заголовків з іконок, що знаходились на першому рівні панелі; організації іконок другого рівня у групи, що зробило їх легкодоступними.

Користувачі тепер можуть легко використовувати рідний пошуковик S Finder прямо з швидкої панелі доступу, а сповіщення згруповані таким чином щоб результати пошуку найбільш відповідали умовам запитів у зрозумілому вигляді з підтримкою Direct Reply(прямих відповідей через сповіщення)

"Samsung Пароль"

Samsung Пароль - нововведення, що працює в якості картки пропуску на веб-сайтах для авторизації, що були відвідані за допомогою додатку "Samsung Internet для Android". Відтак для авторизації на застосунках та інтернет ресурсах, потрібним буде лише відбиток пальця та Samsung Pass.** У майбутньому планується розширити функціональність для впровадження можливості користування банківським обслуговуванням по мобільному телефону.

* У першій половині 2017 року, Android Nougat 7-ї версії, буде доступний для наступних моделей телефонів: Galaxy S6, Galaxy S6 edge and S6 edge Plus, Galaxy A3, and Galaxy A8, Galaxy Tab S2 (LTE unlock), Galaxy Note5, Galaxy Tab A with S Pen.
** В залежності від сумісності додатків, характеристик та доступних функцій, доступність нововведення "Samsung Пароль" у різних країнах, може варіюватись до часу подолання всіх діючих нормативно-правових розбіжностей.

Автор: Пітер Пен

Коментарі (1)
Andriy
, 19.01.2017
Samsung pass дійсно цікаво) Залогінитись не рідко буває лєнь
Залишити коментар
 • (не буде відображатись)
  Як Вам стаття?
  1 1 зірка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

* Обов'язкові поля

« Повернутись