QODE™ випустила для iPad Air 2 новий чохол-клавіатуру Ultimate Pro Keyboard Case

24.01.2017
Приклад відділення iPad від QODE Ultimate Pro Keyboard Case

Найвища продуктивність. Жодних компромісів.

Чохол-клавіатура Ultimate Pro Keyboard Case для iPad Air 2 являється найкращим аксесуаром для iPad Air 2 і приносить яскраві враження від користування. Цей топово-комплектований чохол з клавіатурою поєднує в собі надійний захист для екрана планшета, багатосторонність перегляду і повністю перероблений досвід з набором тексту через сенсорний екран, при чому вся комплектація є компактною і важить усього 490 г.

Три шляхи щоб стати профі

 1. Захист планшета зі всіх сторін.
 2. Зручне відділення планшета від чохла.
 3. Набір тексту як на лептопі.
Немає різниці з клавіатурою чи без

Немає різниці з клавіатурою чи без

Іноді виникає бажання користуватись iPad-ом без клавіатури, наприклад: лежачи на дивані. В такому випадку можна просто від'єднати клавіатуру від чохла і при цьому не переживати, бо планшет всеодно залишатиметься захищеним завдяки розумномій обкладинці(Smart Cover).

Приклад трирівневого підсвічування чохла QODE Ultimate Pro Keyboard Case

Поліпшене компонування клавіатури

Повністю перепроектована клавіатура надасть відчуття, наче користуєшся лептопом. Покращена механіка натискання клавіш та змінена форма ковпачка забезпечить легкий та швидкий набір тексту. Трирівневе підсвічування допоможе налаштувати видимість кнопок до будь-якого освітлення, будь то вдень чи вночі.

додаток QODE у App Store

Власний додаток у App Store

Безкоштовний додаток QODE забезпечує надійність і зручність користування цього чохла: від швидких клавіш, до завантаження програм та веб-сторінок, від параметрів налаштувань, до вибору локалізації. Відвідайте сторінку додатку для більшого ознайомлення.

Робота QODE Ultimate Pro Keyboard Case у парі з іншими мобільними пристроями

Робота у парі з іншими мобільними пристроями

Ultimate Pro Keyboard Case для iPad Air 2 має можливість під'єднати сторонній мобільний пристрій в парі з iPad Air 2. Це дає змогу виконувати дві справи водночас. Уявімо, що Вам приходить смс на телефон в той час як ви читаєте книгу. Тепер Вам не потрібно відволікатись і виконувати зайві рухи. Якщо на телефоні присутнє Bluetooth 4.0 з'єднання, то ви можете просто переключитись на вкладку з повідомленнями, прочитати його і повернутись до попереднього заняття.

Портретний і альбомний режим відображення iPad Air 2

Портретний і альбомний режим відображення

Тепер доступно навіть більше вибору, коли мова йде про перегляд свого iPad Air 2. В додаток до двох кутів огляду, завдяки магнітним тримачам, можна дивитись на екран у портретному і альбомному режимах. Завдяки збігу фабричних шарнірів таблетки та чохла, конструкція міцно тримається не залежно від встановленої позиції.

Розумне-розпізнавання. Автоматичне включення/виключення QODE Ultimate Pro Keyboard Case

Розумне-розпізнавання та автоматичне включення/виключення

Клавіатура настільки кмітлива, що необхідність у кнопці живлення відсутня. Вона вимикається коли нею не користуєшся і автоматично включається при початку роботи, завдяки розпізнавання зміни ваги клавіатури. Коли ви починаєте працювати з таблеткою, фабричний шарнір мимовільно фіксує час початку користування. Підсумовуючи здатність розумного-розпізнавання, можна підкреслити, що ресурси батареї iPad Air 2, будуть використані з найбільшою ефективністю.

Загальний вигляд QODE Ultimate Pro Keyboard Case

Продовження терміну служби батареї

Розумна Bluetooth технологія використовує менше заряду батареї, тому ви можете користуватись гаджетом довший час, на одному заряді батареї, ніж зазвичай.

Виготовлено з легкого алюмінієвого сплаву

Відомий за своїм складом, міцністю і легкістю, анодований алюміній(метал який використовується у авіаційній промисловості), був взятий за основу, щоб забезпечити надійність чохла-клавіатури Ultimate Pro Keyboard Case та його портативність.

Дизайн корпусу Ultimate Pro Keyboard Case дає краще звучання

Дизайн корпусу дає краще звучання

Форма чохла розроблена таким чином щоб направляти звук в бік користувача. Тепер перегляд фільмів та прослуховування улюбленої музики стане ще приємнішим.

Belkin дає гарантію якості

Кожна кнопка пройшла тестування натискання більше 10 000 раз, для того щоб бути впевненним у довговічності цього продукту. Товари Belkin проходять складні етапи тестувань і виготовлені з найякісніших матеріалів, щоб задовільнити стандарти, на які заслуговують користувачі цифрової електроніки.

Belkin дає гарантію якості для Ultimate Pro Keyboard Case

До того часу як ви отримаєте в руки свій особистний Ultimate Pro Keyboard Case, кожен працівник Belkin віддасться на 100% своїй роботі, щоб ви отримали гарантію того, що вибраний вами продукт відповідав всім вашим вимогам.

Деякі особливості додатку QODE

Мультимовна клавіатурна розкладка

Переключайтесь з мови на мову на клавіатурі, виймаючи її на екран. Зберігайте параметри розкладки на майбутнє або навіть роздруковуйте, бо така можливість присутня.

Оновлення програмного забезпечення

Під час роботи, QODE App, регулярно перевіряє наявність нових версій ПЗ. Повідомлення про вихід нових версій одразу появиться на екрані і ви матимете змогу оновити його або відкласти оновлення на потім.

Зворотній зв'язок

Додаток QODE, дає змогу користувачам відправляти свої відгуки та пропозиції безпосередньо службі підтримки. На всі ваші запитання будуть дані відповіді, тому не соромтесь користуватись функцією зворотнього зв'язку.

Підсумок характеристик
Особливості: В комплекті:
Вага 490 г Micro USB - USB кабель
К-сть клавіш як на лептопі Клавіатура
3 рівня підсвічування Коротка інструкція
Портретний і альбомний режим
Підтримка двох кутів огляду
Працює з клавіатурою і без
Технологія розумного виключення/включення живлення
Якісний матеріал захищає задню кришку
Міцний алюмінієвий сплав
Bluetooth технологія під'єднання двох пристроїв водночас
Доступ до портів та роз'ємів
Гумові ніжки запобігають торканню дисплея пальцями
Тонкий і компактний
Сумісний з iPad Air 2 і iPad Air
Гарантія один рік
Автор: Фідель Кастро

Коментарі (3)
Матіас
, 25.01.2017
Хочу собі такий!
Андрій Дубас
, 25.01.2017
В мене є iPad, а телефон Xiaomi Redmi Note 3, боюсь , що цей чохол з підтримкою лише продукції apple не підійде для мене, хоча є надія , що в майбутньому вийде версія додатку QODE для інших виробників.
taras
, 16.12.2017
mda
Залишити коментар
 • (не буде відображатись)
  Як Вам стаття?
  1 1 зірка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

* Обов'язкові поля

« Повернутись