Про те, як просто наклеїти захисне скло на телефон

17.12.2016

Одразу обійдемось без тягучих розповідей про те, від якого грецького слова походить назва захисне скло, та інших премудрих тезисів, якими починається стаття на одноіменну тему. Якщо Ви вже тут, то ясна річ, Вас цікавить лише як просто наклеїти захисне скло на телефон і нічого більше.

як просто наклеїти захисне скло на телефон

Варто почати з того, що інколи скло у комплекті може не мати інструкцію, де описано встановлення захисного скла, але не варто засмучуватись, всі вони наклеюються одинаково, тому наш мануал буде корисний у всіх випадках.

Як зняти жир та забруднення?

Для очищення брудного дисплея в нашому роспоряджені є стандартні волога та суха сервети, пронумеровані цифрами 1 та 2. Як Ви вже здогадались, спочатку протирається серветкою #1, вона є вологою і служить для зняття основного бруду. Потім в наступ йде суха серветка, що забирає за собою вологу та решту бруду який залишився.

серветки для протирання дисплею мобільного телефону

Якщо у комплекті не було стандартних серветок, Ви можете використати чисту ганчірку або прості серветки. Варто знати, що у більшості мобільних телефонів, на екран нанесене олеофобне покриття, тому ні в якому разі не використовуйте спирт або рідини на спиртовій основі для протирання дисплея бо в зворотньому випадку, Ви його зіпсуєте.

Прямо до встановлення захисного скла

Зніміть захисну плівку і тримаючи лише за краї, переконайтесь, що грані захисного скла повністю співпадають. Акуратно опустіть його на дисплей. Якщо сенсорний екран мобільного телефона не має жодних дифектів і на ньому відсутній бруд, в такому випадку пухирці з повітрям будуть відсутні і процес встановлення можна вважати завершиним.

Якщо все-таки повітряні бульбашки появились, не переживайте, їх можна витіснити, проводячи сухою серветкою у напрямку країв екрану.

інструкція для наклеювання захисного скла

Застереження! Якщо якимось чином, після першої спроби, рівно встановити захисне скло не вдалось, другого шансу не буде. Будьте дуже акуратними і обережними.

Автор: Johnny

Коментарі (3)
mercury
, 22.12.2016
Статті ціни не буде якщо додати ще й відео інструкцію!
Саня Панченко
, 12.01.2017
Плівка теж так клеїться, можна було б в заголовок статті додати це слово
Tor
, 22.01.2017
Всім тим, хто мріє, планує чи просто хоче купити та наклеїти захисне скло на екран свого фона-телефона, будьте готові!, та не дуже розчаровуйтесь, якщо скло дуже гарно і класно ляже на дисплей. Ви будете щасливі не більше місяця, а потім, даю гарантію в якомусь із кутиків воно почне відклеюватись, спочатку не багато, потім більше і більше. Явище як я розумію масове. Хто не боїться бульки в кутику - вперед! Захисне скло купувати не став, маю сумний досвід з його користуванням!
Залишити коментар
 • (не буде відображатись)
  Як Вам стаття?
  1 1 зірка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

* Обов'язкові поля

« Повернутись