Як не помилитись з вибором портативної батареї?

10.10.2016

Портативна батарея може називатись по різному і Ви маєте знати, що зовнішня батарея, Power Bank, універсальний зарядний пристрій, портативний зарядний пристрій - одного поля ягоди. Як би їх не називали, їхня основна функція лиш одна, а це зарядка мобільних телефонів, айпадів та решти мобільних пристроїв.

Портативна батарея буває різних видів і розмірів. Одна батарея може легко поміститись у кишені, друга зарядити одночасно два телефона, а третя і те й інше.

Портативна батарея може називатись по різному

Питання перше: Для чого потрібен Power Bank нашим телефонам і таблеткам?

Наше життя стало набагато простішим з появою мобільних пристроїв, але це відбувається тільки до тієї миті, коли на екрані нашого пристрою висвітлюється показник низького рівня зарядки.

Поява мобільних пристроїв

Питання друге: Який зиск можна отримати обравши універсальний зарядний пристрій?

Ну що ж, Power Bank поміститься в кишеню або наплічник, таким чином його варто брати з собою, звісно, в будь-яке місце і користуватися його можливостями при потребі.

Нестандартні зарядні пристрої

Питання третє: На що слід звертати свою увагу при виборі зовнішньої батареї?

Звісно, на таке питання не вдасться відповісти одним реченням, але всіма основними показниками по вибору батареї є ємність, вихідний струм, кількість USB виходів, наявність зарядного кабелю в комплекті та надійність. Якщо Вам стало цікаво, то нижче ми розберемось в темі більш детально.

Ємність power bank

Головною особливістю кожного портативного зарядного пристрою є ємність.

Справа не стосується того, чи батарея пасуватиме Вашій сумочці. Ємність акумулятора Power Bank, це власне його сила, що схована всередині.
Найпоширеніші величини сягають показників від 2000 мА/год до 16000 мА/год, але звичайно є й такі, що перетинають позначку в 26000 мА/год. Чим більші цифри, тим більша кількість зарядок для смартфона; або появляється можливість заряджання таких пристроїв як iPad, камер GoPro, фотоапаратів і т.д.

Нижче наведені показники та опції, якими володіють портативні батареї різних ємностей. Всі дослідження проводились на мобільних телефонах і планшетах.

Таблиця ємностей для зарядної батареї

Не менш важливу роль у виборі Power Bank грає вихідний струм.

Чим вище значення вихідного струму, тим менше часу тратиться на заряджання мобільного пристрою.

Таблиця швидкості заряджання при 1А і 2А вихідний струм

Таблиця швидкості заряджання при 2.4А і 5.4А вихідний струм

Кількість USB виходів нам показує скільки одночасно мобільних пристроїв мають змогу під'єднюватись до портативної батареї.

Як часте явище, можна спостерігати збільшення USB портів відповідно до зростання ємності(мА/год) універсальної зарядної батареї. Таким чином, придбавши портативний акумулятор з великою ємністю, Ви ще й зможете поділитись зарядом зі своїми друзями.

Заряджання двох гаджетів одночасно

Кабель у комплекті міф чи реальність?

В більшості випадків в комплекті наявний кабель для самої батареї з Micro USB портом на вході і USB портом на виході, тому якщо Ваш мобільний телефон має порт Micro USB , Ви можете залюбки ним скористатись. У всіх інших випадках варто завчасно купити собі кабель або перехідник.

USB кабель у комплекті Power Bank

В чому полягає надійність Power Bank-ка?

Це наявність наступних властивостей:

 • Захист від короткого замикання, що запобігає перегоранню внутрішніх елементів (материнської плати, електродів...)
 • Стійкість перед негативним впливом оточуючого середовища, а це коливання температур і вологості. Іншими словами - наявність механізмів контролю термостійкості.
 • Матеріал корпусу та покриття корпусу, що захищає Power Bank батарею від корозії
 • Захист від перезаряджання, на випадки коли користувач підключає пристрій до електромережі і забуває від'єднати.
Автор: Johnny

Коментарі (3)
Вадим
, 10.10.2016
Стаття наче хороша, але ще є безліч аспектів на які варто звертати увагу. Наприклад: деякі типи батарей можуть вибухати; брендові моделі мають більшу ємність....
Sokol
, 29.10.2016
Шнур у комплекті й справді короткий, мусів купувати окремо новий
Олег
, 27.11.2016
Дякую! Тепер продавці на вуха лапші не навішають)
Залишити коментар
 • (не буде відображатись)
  Як Вам стаття?
  1 1 зірка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

* Обов'язкові поля

« Повернутись