Гарантія

Інтернет-магазин Newcasey надає гарантію по відсутності фабричних несправностей. Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" статті 9-ї, Ви маєте право на гарантійне повернення або обмін впродовж 14-ти днів з моменту купівлі. Зберігайте всі отримані документи впродовж гарантійного терміну для запобігання ймовірних суперечливих ситуацій.

Умови гарантійного повернення і обміну продукту належного стану

Під належним станом продукту розуміється товар в якому збережений його товарний вигляд і його комплектуючих, відсутні подряпини, механічні пошкодження, ознаки користування, присутні фабричні пломби, заводські захисні плівки і неушкоджена фабрична упаковка. Обов'язковою умовою гарантійного повернення/обміну є присутність письмового документу, що підтверджує факт здійснення платежу(касовий чек, накладна, розрахункова квитанція).

Умови гарантійного повернення і обміну продукту неналежного стану

Під неналежним станом продукту розуміється товар в якому присутній фабричний брак або несправність з вини виробника. В додаток, мають бути виконані "Умови гарантійного повернення і обміну продукту належного стану". Після діагностики і підтвердження заводських дефектів, Вам замінять діючий продукт або повернуть кошти.

Причини відмови гарантійного повернення і обміну

  • Відхилення від правил користування продуктом, описаних в інструкціях
  • Неправильне підключення або невдала інсталяція
  • Самовільне лагодження
  • Природне зношення

Просимо звернути увагу

Часткова відмінність представлених елементів дизайну на сторінках з описом товару від дійсних не вважається пошкодженням.
Перевіряйте наявність всіх комплектуючих, робочий стан, візуальний вигляд продукту в момент отримання його в руки.