Remax

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 з 52

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 з 52

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Remax являється суб-брендом Гонконгської Переробляючої Індустріальної Групи. Ідеї від молодих, палких і креативних винахідників, роблять бренд популярним серед молоді. Товари Remax надають змогу насолоджуватись життям та стилем, включаючи різні категорії, такі як: Захисне скло для гаджетів, АЗП(Car Chargers) та МЗП(Network Chargers), Гарнітура для телефонів, Bluetooth колонки, Сумки та наплічники, Портативні батареї і звісно Кабелі для синхронізації та заряджання.

Відчуття стилю відчувається на кожному продукті, що надає неабиякий вигляд та елегантність кожному виробу і в той самий час практичності. На даний час розроблено більше 700-та серій і 2000-і типів продуктів. За рахунок високої якості і широкому ряду продукції Remax, досягнуто визнання серед споживачів та клієнтів. В загальному встановлено тісний зв'язок з великими оптовиками, інтернет-магазинами та роздрібними торговцями.

Remax Україна

В Китаї існує більше 50-ти офіційних ексклюзивних магазинів, 10-ть філій і більше 400-т офіційних ресселерів. Паралельно відбувається поширення у міжнародний простір, ідей та цінностей для завойовування маркету у всьому світі. На сьогоднішній день, продукція Remax успішно продається у більш ніж ста країнах. Офіси розташовані у Дубаях, Кореї, Таїланді і Саудівській Аравії, а також не менше 300-от ресселерів в решті країн світу.

Remax відкрив нову сторінку на початку своєї глобалізації і завжди шукатиме нових технологій і рішень, прагнучи досягнути досконалості. Будьте завжди в курсі новинок і приєднуйтесь до цієї чудової спільноти.