Belkin

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

11 шт.

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

11 шт.

Міжнародна корпорація Belkin, пропонує широке різноманіття іновацій, котрі розроблені для того, щоб дати користувачам комп'ютерів, телефонів та побутової техніки, можливість жити в ногу у світі сучасних високих технологій.

Приватна компанія Belkin, була заснована в 1983 у Каліфорнії і є найбільш впізнаним лідером у комунікаційній сфері. З початку заснування, Belkin досягнув грандіозного зростання і посідає високе місце серед провідних компанії.

Широка різноманітність і далекосяжність продукції, включає іновації простих мережевих рішень та мобільних аксесуарів, наприклад синхронізаційні мережеві кабелі, зарядні мережеві та автомобільні пристрої, стильні навушники, бездротові зарядні подушки, тощо.

На території США, компанія Belkin має штаб-квартиру у Лос-Анджелесі, центр дистрибуції у Індіанаполісі, індустріальну дизайн групу у Голівуді, відділення досліджень і розробки у Рочестер та Нью-Йорку. Разом з основними представництвами у Об'єднаному Королівстві(UK) і Нідерландах, поширеність продукції проходить також у всій Європі, Латинській Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, з офісами у Австралії, Новій Зеландії, Кореї, Гонконзі і зовсім недавно у Індії.

Близько двох десятиліть знадобилось, щоб Belkin досяг лідерства на ринку, завдяки своїй продукції. З гаража у Хоторні(Каліфорнія) і двома працівниками та продажами на $100,000 на рік, Belkin став однією з найбільш швидкозростаючих компаній у світі, розширивши чисельність співробітників до більш ніж 1000 робітників і збільшивши продажі до $1 мільярда. На додачу прибуткам в 2003 році, журнал Inc. вніс Belkin у свою залу слави, а також двічі вніс у список "500-та найбільш швидкозростаючих приватних компаній в США", шість років підряд опублікований в "Топ 100 центрального району", п'ять років підряд опублікований в бізнес-журналі Лос-Анджелеського видавництва, під заголовками "Найбільш швидкозростаючих приватних компаній"

Товари від Belkin є чудовим прикладом того, як компанія з послужним списком вироблення одних тільки кабелів і комутаторів, здатна швидко трансформуватись, фокусуючись на простий індустріальний дизайн і вдалий вибір партнерів. Отримати креативне натхнення з правильного джерела, важливіше ніж заробити гроші з підписання вигідної бізнес-угоди на продаж якогось непотребу. Як нам видно, Belkin має і те, й інше.